از ابزارهای متحرک مبتدی تا استخدام یک حرفه ای

How to make easy animation

در مقاله امروز ، ما در سه بخش شما را از طریق امکان انیمیشن سازی آسان و ساخت فیلم ویدئو می کنیم:
1. نرم افزار Easy Animation: ابزاری که می توانید از هم اکنون برای ایجاد فیلم های متحرک خود شروع کنید.
2. استخدام فریلنسر: از کجا می توانید فریلنسرهایی پیدا کنید که کاملاً مناسب پروژه انیمیشن شما باشد.
3. استخدام استودیو: امتیازات استخدام استودیوی حرفه ای برای انیمیشن های سفارشی.

بازاریابی ویدئویی در بالای همه مطالب قرار دارد که اهمیت آن را بیش از هر زمان دیگری افزایش می دهد. برای جلو ماندن از رقابت و کاهش سر و صدا ، یک فیلم تبلیغاتی انیمیشن یا تبلیغاتی با ارزش و خوب می تواند تفاوت ایجاد کند و تعامل فوری آنلاین را انجام دهد.

از جمله بزرگترین نقاط قوت انیمیشن ، توانایی دور زدن از محدودیت ها و محدودیت های لایو اکشن است. به خصوص در زمان فعلی که دستیابی به آن بسیار دشوار است ، انیمیشن بندها را می شکند و گزینه های نامحدودی از حرکت متوقف کننده ، 2D و CGI به شما می دهد.

 

1. نرم افزار انیمیشن آسان
بیایید با 5 ابزار برتر بازار شروع کنیم که متناسب با مبتدیان هستند و منحنی یادگیری نسبتاً کمی دارند. علاوه بر این ، این ابزارها دارای بسیاری از آموزشهای ویدئویی بصورت آنلاین هستند که به شما کمک می کنند تا سریع پیشرفت کرده و انیمیشن های خود را بسازید.

1. Adobe Character Animator

آنچه در مورد این مورد دوست داریم و دلیل قرار دادن آن در شماره 1 این است که این نرم افزار به شما امکان می دهد از طریق همگام سازی شخصیت را کنترل کنید. عروسک عروسک به جای متحرک سازی دهان به قاب ، صدا را به صداپیشگی می دهد و حالت چهره و حرکت آنها را دنبال می کند. علاوه بر این ، می توانید دستان عروسک را با ماوس حرکت دهید تا حرکات دست را انجام دهد. همچنین عروسک های عروسکی پیشرفته تری با عملکردهای مختلف ، راه رفتن ، دویدن و ترفندهای جالب تر وجود دارند ، بنابراین به محض ایجاد شخصیت ، بیشتر کار انجام می شود. شما به میکروفون و دوربین نیاز خواهید داشت.

Adobe Character Animator برای انیمیشن های مبتنی بر گفتگو ، برنامه های گفتگوی زنده و پخش جریانی با تفسیر زنده ایده آل است ، زیرا عملکرد عروسک گردان محدود است. مطمئناً ، برای انیمیشن های پیچیده تر ممکن است بخواهید از نرم افزارهایی مانند After Effects برای تحریک پس زمینه یا قرار دادن اینفوگرافیک های متحرک جالب استفاده کنید. اما عروسک به انیمیشن دیگری احتیاج ندارد و حتی در زمان واقعی نیز می تواند از آن برای پخش مستقیم استفاده شود.

ضمناً ، اگر می خواهید از عروسک های عروسکی برای پروژه بعدی خود استفاده کنید و مایل به یادگیری این ابزار هستید ، ما حالت Adobe Character Animator Performer Free را داریم – منحصراً برای طرفداران GraphicMama.

سازگاری نرم افزار: وارد کردن از Adobe Photoshop و Adobe Illustrator
سازگاری سیستم عامل: ویندوز ، سیستم عامل مک ، لینوکس
مناسب برای: مبتدی تا حرفه ای

2. Adobe After Effects
نرم افزار آسان انیمیشن Adobe After Effects
Zenoti – راه حل های نرم افزاری

افترافکت به عنوان استانداردی برای حرکت گرافیکی تبدیل شده است زیرا ابزار لازم را برای ساخت انیمیشن ها و جلوه های تصویری پیچیده در اختیار سازندگان قرار می دهد. این گزینه برای همه سطوح تجربیات وجود دارد و ساخت مقدمه ، انتقال ، متحرک سازی آرم ها یا شخصیت ها را آسان می کند. خیلی بیشتر ، هر چیز تصویری که فکرش را بکنید ، می توانید در After Effects بسازید و فیلم های آموزشی موجود برای کمک به شما وجود دارد.

یادگیری این نرم افزار آسان است ، مخصوصاً اگر قبلاً با Premier ، Flash و سایر نرم افزارهای مبتنی بر جدول زمانی برای ویرایش ویدیو آشنا هستید. از طرف منفی ، جلوه های سه بعدی و استفاده از برخی افزونه ها ممکن است واقعاً دلهره آور و حتی استفاده از آن دشوار باشد. برای عملکرد آن ممکن است به پلاگین های شخص ثالث گران تری نیاز داشته باشید.

به طور خلاصه ، این نرم افزار نهایی برای ایجاد فیلم های آموزشی ، آموزشی ، توضیحی و اجتماعی با ظاهری حرفه ای است.

نرم افزار انیمیشن آسان Adobe After Eddects
مثال پس از Zenoti Adobe

Adobe After Effects مثال نرم افزار انیمیشن آسان
Zenoti مثال افترافکت

سازگاری سیستم عامل: ویندوز ، سیستم عامل Mac
مناسب برای: مبتدی تا حرفه ای

3. مخلوط کن
نرم افزار انیمیشن Easy Blender
انیمیشن مجموعه Blender Gold Collection توسط آرتور اروشکین

یکی دیگر از گزینه های محبوب مناسب برای نرم افزارهای مبتدی برای انیمیشن ، بلندر است. این یک مجموعه ایجاد منبع آزاد سه بعدی رایگان برای مدل سازی ، تقلب ، رندر و انیمیشن و همچنین خط لوله 2D است. وقتی نیاز به ایجاد استوری بورد دارید ، مخلوط کن نیز برای پیش تولید انتخاب خوبی است. شما می توانید چیزهای زیادی بسازید ، می توانید نقاشی کنید ، مدل های سه بعدی ایجاد کنید ، مجسمه سازی کنید ، ویرایش ویدیوی پیشرفته ، رندر ، انیمیشن و موارد دیگر انجام دهید.

این یک ابزار رایگان اما قدرتمند است و موتور رندر مخصوص به خود را دارد.

نرم افزار آسان انیمیشن Blender Easy Vampires
خون آشام ها توسط ساندرو تاتیناشویلی

ساندرو تاتیناشویلی

سازگاری سیستم عامل: ویندوز ، سیستم عامل مک ، لینوکس
مناسب برای: مبتدی تا حرفه ای

4. مداد 2D

ابزاری سبک برای استفاده آسان برای انیمیشن های دو بعدی دستی. همانند بلندر ، این نرم افزار منبع باز و رایگان حتی برای استفاده تجاری است. این برنامه شطرنجی و بردار و قابلیت تعویض یکپارچه بین هر دو را ارائه می دهد.

مثال نرم افزار انیمیشن آسان Pencil2D
Penci2D Canera Angle

مثال Pencip2D

سازگاری سیستم عامل: ویندوز ، سیستم عامل مک ، لینوکس
مناسب برای: مبتدیان

5. Autodesk Maya
Autodesk Maya به عنوان مثال
شروع و توقف توسط Maurizio Cordopatri

مایا یک نرم افزار رندر برای انیمیشن سه بعدی ، مدل سازی و شبیه سازی است. اگر شما نیاز به ایجاد شخصیت های پیچیده در جهان گسترده و کل محیط دقیق دارید ، ایده آل است.

Autodesk Maya
Dragonvale World: Animations Flutter Dragon توسط دینا اشنایدر

اژدهای سه بعدی توسط دینا اشنایدر

سازگاری سیستم عامل: ویندوز ، سیستم عامل مک ، لینوکس
مناسب برای: مبتدی تا حرفه ای
در حین موضوع ، شاید علاقه مند باشید مقاله قبلی ما را در مورد 12 بهترین نرم افزار انیمیشن برای مبتدیان (حق بیمه ، رایگان و آنلاین) بررسی کنید.

 

2. فریلنسرها را استخدام کنید
اگرچه یک طرح انیمیشن می تواند موفقیت در فعالیت های بازاریابی شما را به همراه داشته باشد ، اما در صورت اجرای ضعیف ، می تواند نتیجه معکوس و بینندگان شما را از آن دور کند. ارزش و کیفیت بالا هنگام تولید انیمیشن بسیار مهم است. به همین دلیل است که شرکت ها و مشاغل کوچک به متخصصان روی می آورند. اگر تیم تعیین شده ای از طراحان انیمیشن ندارید ، همیشه گزینه ای برای استخدام خدمات شخص ثالث مانند فریلنسرها یا خدمات شرکتی متخصص در این زمینه وجود دارد.

در این بخش ، محبوب ترین و پرکاربردترین پلتفرم را به اشتراک خواهیم گذاشت که در آن می توانید به راحتی یک فریلنسر متناسب با پروژه و نیازهای خود پیدا کنید.

1. تاپتال

پلتفرم استعدادهای برتر یک بازار برای متخصصان برتر انیمیشن با سالها تجربه است. این سیستم شما را با طراحان انیماتور مطابقت می دهد تا شرایط تولید ویدئو و جلوه های تصویری شما را برآورده کند و یک دوره آزمایشی بدون خطر را به مدت دو هفته ارائه می دهد که می توانید پروژه را به صورت رایگان لغو کنید.

 

2. UpWork

این پلت فرم دارای یک استعدادیاب است که دارای چند س questionsال اساسی در مورد پروژه های شما است تا بتواند با توجه به نیازهای استخدام شما ، بهترین مسابقات را برای مستقل کردن استعدادها به شما ارائه دهد. طیف گسترده ای از استعدادها در سطح مهارت و در بیشتر بودجه ها وجود دارد.

 

3. دریبل زدن

Dribbble که بیشتر یک انجمن برای طراحان است ، گزینه استخدام را نیز ارائه می دهد که در آن می توانید از طریق نمونه کارها جستجو کنید یا فرصت کاری را در صفحه کاری که طراحان می توانند درخواست کنند ارسال کنید. این پلتفرم همچنین دارای Talent Partner با توصیه هایی است که به شما کمک می کند تا از روند کار عبور کنید.

 

4. بهانه

این بستر و انجمن برای سازندگانی است که از مجموعه نرم افزار Adobe Creative Cloud از جمله خدمات انیمیشن های ویدئویی استفاده می کنند. Behance همچنین اشتراکی ماهانه ارائه می دهد که به شما امکان ارسال فرصت های شغلی و دسترسی به اوراق بهادار جستجو را می دهد.

 

5. کار نمی کند

نام سیستم عامل از مزایای تقویم آن است که در آن سازندگان می توانند تقویم خود را به عنوان کارکرد یا n علامت گذاری کنند

کار کردن به این ترتیب ، وقتی یک طراح انیمیشن را جستجو می کنید ، خواهید فهمید که آیا و چه زمانی در دسترس هستند. علاوه بر این ، WNW هزینه کمیسیون را دریافت نمی کند ، به این معنی که استخدام فریلنسرها برای مدت طولانی مقرون به صرفه تر است. شما می توانید طراحان انیمیشن را در سطح مهارت های مختلف برای بودجه های مختلف پیدا کنید.

مکان های دیگر استخدام فریلنسر Fiverr ، 99designs و ArtStation است.

 

3. استودیو استخدام کنید
گزینه دیگر در مورد استخدام یک متخصص برای تحریک فیلمنامه شما ، منطبق شدن با استودیوی انیمیشن مناسب است. در اینجا مزایای زیادی در نظر گرفته شده است که یکی از آنها استودیوهایی است که قبلاً برای همکاری با مشتریانی که سابقه تجربه انیمیشن را ندارند ، مورد استفاده قرار گرفته است. آنها آماده هستند تا مشتریان را از طریق روند و مسیر طی کرده و به هر گونه س answerال پاسخ دهند.

بنابراین امتیازات انحصاری انیمیشن شما در استودیو چیست؟
بدون نیاز به نرم افزار گران قیمت: استودیو از قبل ابزارها و نرم افزارهایی را در اختیار شما قرار می دهد بنابراین مجبور به خرید آنها نخواهید شد
صرفه جویی در وقت: در حالی که استودیو از انیمیشن شما مراقبت می کند ، می توانید از آن زمان برای تمرکز بر جنبه های دیگر کمپین بازاریابی خود استفاده کنید.
کیفیت بالاتر از همه: با داشتن تیمی از متخصصان با سالها تجربه و بسیاری از پروژه های پشت سر خود ، سفارش دادن یک انیمیشن کیفیت را تضمین می کند.
محتوای سفارشی: یک تیم اختصاصی متعهد می شود ایده های شما را زنده کند و پروژه مارک سفارشی شما را بسازد.
خدمات مراقبت های بعدی: بیشتر استودیوها خدمات پس از اتمام پروژه مانند مشاوره در سیستم عامل ها ، کمک به به روزرسانی ها و اصلاحات و موارد دیگر را ارائه می دهند.
چگونه می توان استخدام استودیو کرد؟
بودجه خود را در نظر بگیرید: به خاطر داشته باشید که هزینه انیمیشن به عوامل زیادی بستگی دارد. چنین عواملی عبارتند از: مدت زمان ، پیچیدگی ، اصالت و صدا. در بیشتر موارد ، آنچه را که برای آن پرداخت کرده اید دریافت خواهید کرد.
استودیوهای تحقیقاتی: گام بعدی پس از کار بر روی بودجه ، بازدید از نمونه کارهای استودیوهای مختلف است. تعداد کمی از نقاط شروع و مواردی که باید جستجو کنید به شما در تصمیم گیری کمک می کند. کیفیت فیلم ها: انیمیشن واضح و پیچیده با تغییرات روان. تعداد: ویدیوهای بیشتر به معنای تجربه بیشتر است. صوتی: آیا صدا صریح و حرفه ای است.
خدمات مشتری: استودیو ارتباطات ، مشاوره و توصیه های سریع و واضحی را ارائه می دهد.
اگر به یک فیلم و انیمیشن توضیح دهنده سفارشی علاقه مند هستید ، ما در GraphicMama موارد زیر را تحت پوشش شما قرار می دهیم:

عروسک ها و انیمیشن های سفارشی.
فیلم های توضیح دهنده
ایجاد یک شخصیت / شخصیت و انیمیشن کامل.
پیش زمینه ها ، لوازم جانبی برای انیمیشن.
انیمیشن با اینفوگرافیک ، صداگذاری و استوری بورد.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد خدمات انیمیشن ما کسب کنید یا درباره بحث درباره پروژه خود س anال کنید. فکر می کنید می توانیم یک مسابقه باشیم؟

 

کلمات نهایی
استخدام یک متخصص برای ساخت فیلم خود یا یادگیری ابزاری جدید و ساختن آن توسط خودتان ، یک چیز مطمئنا است. تماشای زنده شدن ایده های شما در انیمیشن جادویی و سرگرم کننده است. همه عاشق یک انیمیشن خوب هستند ، بنابراین به آنجا بروید و مخاطبان خود را با خلاقیت کاملاً جدید خود تحت تأثیر قرار دهید.

https://graphicmama.com/blog/easy-animation/

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.