بیمه پارسیان

بیمه پارسیان

چرا بیمه عمر پارسیان ؟ یکی از انواع بیمه نامه هایی که در سال های اخیر بیشتر بر روی آن فرهنگ سازی شده است، بیمه عمر است. بیمه عمر با تمام بیمه نامه های دیگر متفاوت است و این تفاوت در نحوه خدمت رسانی دیده می شود. در بیمه نامه هایی که اکثرا مورد استفاده قرار می گیرند، بیمه گر زمان بروز خسارت به تعهدات خود عمل می کند ولی در مورد بیمه عمر، خسارتی وجود ندارد و در واقع این بیمه نامه نوعی سرمایه گذاری به حساب می آید.

چندسالی است که در کشور ما، بیمه عمر به یکی از موارد بسیار واجب در طول دوره ی زندگی افراد تبدیل شده است. شرکت های بیمه ی زیادی مانند شرکت بیمه ی پارسیان، انواع خدمات بیمه ی عمر را به افراد ارائه می دهند.

یکی از وجه تمایزهایی که بیمه ی عمر با سایر خدمات بیمه ی پارسیان دارد این است که، در سایر خدمات بیمه، افراد پس از بروز حوادث گوناگون خسارت دریافت می کنند اما بیمه ی عمر درحقیقت یک سرمایه گذاری به حساب می آید و فرد در هرصورت در نهایت سرمایه ی خود را دریافت خواهد کرد.

برای ما بیمه گرهایی اولویت دارند که در زمان بیماری، حمایت بیشتری را از ما به عمل بیاورند. به همین منظور قبل از انتخاب نوع شرکت بیمه گر، باید در مورد هر یک تحقیق نموده و برتری های هر یک را نسبت به دیگری بیابیم. بیمه درمان پارسیان، دارای مزیت هایی است که باعث شده است افراد زیادی به استفاده از خدمات این نوع بیمه روی بیاورند که در ادامه این مزیت ها را بیان خواهیم نمود:

۱-    بیمه درمان پارسیان، بیماری بیشتری را تحت پوشش خود قرار می دهد در نتیجه در زمان ابتلا به بیماری، حمایت بیشتری از شما به عمل می آید.

۲-    حق بیمه برای بیمه درمان پارسیان نسبت به سایر شرکت های بیمه مناسب تر است و این مزیت، در کنار خدمات زیادی که ارائه می کند، بیشتر به چشم می آید.

۳-    بیمه درمان پارسیان در زمان بروز بیماری، بلافاصله نسبت به پرداخت هزینه های درمانی اقدام می کند در نتیجه بیمار، نگرانی از بابت هزینه های درمانی ندارد و بدون استرس به درمان خود ادامه می دهد.

بیمه باربری پارسیان، یکی از انواع بیمه هایی است که شرکت های مسئول حمل و نقل کالا و مواد غذایی حتما باید از این نوع بیمه استفاده نمایند. احتمال وجود دارد که در حین انتقال کالا از مبدا به سمت مقصد، در مسیر اتفاقی بیافتد که کالاهای داخل کامیون را دچار خسارت کند در این صورت، مسئولیت جبران خسارت بر عهده شرکت انتقال دهنده است. حال اگر شرکت حمل و نقل از بیمه باربری استفاده کرده باشد، بیمه گر براساس قراداد بیمه نامه، خسارت را جبران نموده و در نتیجه هزینه سنگین از دوش شرکت حمل و نقل برداشته می شود.

چرا بیمه آتش سوزی پارسیان ؟ هر یک از ما ممکن است که به دلیل رخ دادن حوادث غیر قابل پیش بینی، دچار سوانحی شویم که این حادثه ها علاوه بر خسارات مالی، ممکن است منجر به خسارات جانی نیز گردد.

البته خوش بینانه ترین حالت این است که خسارات مالی رخ دهد و از نظر جسمی آسیبی به افرادی که در سانحه آتش سوزی حضور دارند، وارد نشود. اما در هر حال بروز آتش سوزی منجر به خساراتی می شود که صرف نظر از خسارات جبران ناپذیر همانند مرگ، باید سایر خسارت ها جبران شوند و در این زمان فرد آسیب دیده باید هزینه های زیادی را در نظر بگیرد تا بتواند بخشی از این خسارات را برطرف نماید و مسلما در این زمان، فشار مالی بر روی فرد آسیب دیده زیاد خواهد شد.

منبع : http://parsianinsurance724.com/

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.