خرید آنلاین بیمه عمر ایران

مراحل خرید آنلاین بیمه عمر ایران

۱- پذیرفتن شرایط ثبت نام از سوی شرکت بیمه ی ایران

۲-  ثبت اطلاعات بیمه گذار و بیمه شده در فرم ثبت نام

۳ – انتخاب و تکمیل شرایط و پوشش های موجود در بیمه

۴- انتخاب و تکمیل مدت اعتبار بیمه

۵- انتخاب میزان حق بیمه پرداختی

صدور آنلاین بیمه عمر ایران – یکی از مهمترین بیمه هایی که هر فردی بهتر است از خدمات آن استفاده کند، بیمه عمر و سرمایه گذاری است. در این بیمه هر فرد به صورت ماهانه یا سالانه مبلغی که توسط شرکت بیمه مشخص شده است را پرداخت می کند این مبلغ در حسابی که متعلق به شما است ذخیره می شود و نرخ سود تضمینی که از همان ابتدا در قرارداد لحاظ شده است نیز در بازه زمانی معین برای مثال  ماهیانه، به آن اضافه می شود. هر سال که زمان می گذرد، حق بیمه و سود آن زیاد می شود. با این کار شما یک سرمایه گذاری مطمئن انجام داده اید و مطمئین هستید که اگر زمانی به مشکل برخورد نمودید می توانید از این سرمایه خود استفاده کنید به همین دلیلی به این بیمه، بیمه عمر و سرمایه گذاری گفته می شود.

افراد زیادی سالیانه در داخل کشور به دلایل بیماری های جسمی و دیگر مشکلات به مراکز درمانی مراجعه می نمایند که بیشتر آن ها اغلب با هزینه های زیادی مواجه می شوند. هزینه درمان در مراکز خصوصی بیشتر از مراکز دولتی بوده و به پشتوانه مالی بیشتری نیازمند است و با توجه به عدم پرداخت هزینه های درمانی به شکل کامل از طرف بیمه هایی چون بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی و… بیمه گر نیازمند بیمه ای متناسب می گردد که بتواند هزینه های درمانی خود را به شکل کاملی پرداخت نماید. بیمه تکمیلی ایران یکی از بهترین نمونه های بیمه تکمیلی درمانی می باشد که می تواند شما را در این بخش یاری رساند. بیمه تکمیلی نیاز شما از جهت پرداخت کامل هزینه ها رفع می نماید و می توانید با خیالی آسوده به درمان خود بپردازید.

بیمه حوادث ایران یکی از انواع بیمه ایران است که در شاخه بیمه اشخاص قرار می گیرد. موضوع بیمه حوادث، سانحه و حادثه است که سبب فوت، نقص عضو و یا از کار افتادگی جزئی، دائمی و یا موقت، جراحت و صدمات بدنی و دیگر هزینه های پزشکی شود. خطر فوت و نقص عضو به عنوان یکی از اصلی ترین پوشش های بیمه حوادث منظور می شود و دیگر خطرات چون کارافتادگی ، بستری و هزینه های پزشکی را می توان به خطرات تبعی این بیمه نام برد.

منبع : https://iraninsurance724.com/

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.