بهترین نرم افزار طراحی وب برای استفاده در سال 2021

Flat illustration of a person at a computer picking out the best web design software

ایجاد یک وب سایت می تواند یک کار بزرگ باشد ، بنابراین با اصول اولیه شروع کنید: طراحی وب. این بستر هر وب سایت خوبی است ، یک چارچوب بصری برای نحوه عملکرد و عملکرد صفحات است. و حتی اگر می توانید یک طرح کلی مفید یا قاب سیم با قلم و کاغذ بسازید ، فقط بدون نرم افزار واقعی طراحی وب می توانید تا اینجا پیش بروید.

نرم افزار مناسب شما را قادر می سازد برای توسعه دهندگان مدلهای جذاب و داراییهای گرافیکی قابل صادرات ایجاد کنید. مشکل تصمیم گیری در مورد بهترین نرم افزار طراحی وب این است که به معنای واقعی کلمه صدها نفر برای انتخاب وجود دارد. حتی اگر فقط کسری از “استاندارد صنعت” را در نظر بگیرید که هنوز هم فقط گزینه های شما را به یک ده کاهش می دهد.

تعهد به یک برنامه می تواند یک سرمایه بزرگ باشد ، هم در قیمت و هم در زمان لازم برای یادگیری. انتخاب یک نرم افزار طراحی وب اشتباه می تواند هزینه های زیادی را برای هر یک از شما تحمیل کند. اما فاش کردن بهترین انتخاب برای شما نیاز به سرمایه گذاری در تحقیق دارد: مقایسه مشخصات محصول ، برنامه های قیمت گذاری و منحنی های یادگیری به همراه بررسی از طراحان واقعی که از آنها استفاده می کنند.

خبر خوب این است که شما نیازی به انجام این تحقیق به تنهایی ندارید. در این مقاله ، بهترین گزینه ها برای بهترین نرم افزار طراحی وب را گردآوری کرده ایم تا تجربه خرید شما را بسیار آسان تر کند. برای هر نرم افزار طراحی وب ، ما قیمت ، جوانب مثبت / منفی را که برای آنها توصیه می شود و سایر مواردی که برای تصمیم گیری درمورد بهترین تصمیم نیاز دارید ، لیست می کنیم.

قبل از شروع ، لازم به ذکر است که تمرکز این مقاله به طور خاص نرم افزار طراحی وب است ، به عنوان مثال برنامه هایی که برای ایجاد جلوه بصری وب سایت و ایجاد گرافیک و دارایی های وب سایت استفاده می شوند. توسعه وب یک رشته جداگانه است که این طراحی های ثابت را در نظر گرفته و از زبان قالب بندی و کدگذاری برای افزودن قابلیت استفاده می کند. نرم افزار و استعداد مورد نیاز کاملاً متفاوت است. با این کار ، اجازه دهید بهترین نرم افزار طراحی وب 2021 را ارائه دهیم.

بهترین نرم افزار طراحی وب با موضوعات قابل ویرایش

مضامین وب سایت رپ بدی پیدا می کنند. شما می خواهید هر طرحی که با نام تجاری شما مرتبط باشد اصیل باشد ، اما طبق تعریف الگوها کلی هستند. با این وجود ، مضامین همچنان می توانند برای بودجه مناسب برای طراحان اولیه یا مشتری مناسب باشند. و نرم افزاری که ما در اینجا انتخاب کرده ایم کاملاً قابل تنظیم بوده و مضامین موجود را بیشتر به مکانی برای شروع شبیه می کند تا محصول نهایی.

WordPress.org

WordPress.org (با نسخه سودآور WordPress.com اشتباه گرفته نشود) یک وب سایت ساز آنلاین رایگان با ابزار برای هر مرحله از ساخت یک وب سایت ، از طراحی تا توسعه تا انتشار تا مدیریت محتوا است.

نکته جالب در مورد وردپرس این است که می تواند به همان سادگی که می خواهید یا پیچیده باشد. شما می توانید از بین یک کتابخانه عظیم که دارای هزاران الگو قابل تنظیم است ، از ابزارهای آن برای ساختن یک طرح از ابتدا استفاده کنید و یا دارایی های طراحی سفارشی را که در برنامه های دیگر ساخته اید وارد کنید. در صورت تمایل می توانید برخی از کدگذاری ها را ویرایش کنید ، اما این کاملا اختیاری است.

این می تواند یک نرم افزار عالی برای کاربرانی باشد که به دنبال یک فروشگاه طراحی و توسعه وب یک مرحله ای هستند. با راه حل های الگو ، بیشترین گزینه و سفارشی سازی را ارائه می دهد. همانطور که گفته شد ، قابلیت های گسترده آن می تواند کاربران جدیدی را که بیش از فقط پر کردن یک موضوع نمی خواهند ، غلبه کند و گاهی اوقات رابط کاربری آن آسان ترین مسیر نیست.

عکس صفحه ای از نمونه برداری از مضامین وردپرس موجود
WordPress.org چندین هزار موضوع قابل تنظیم را برای انتخاب ارائه می دهد. تصویر از طریق WordPress.org
قیمت

استفاده رایگان ، اما هنوز باید هزینه میزبانی و افزونه ها را بپردازید ، که طیف وسیعی از قیمت دارند
بهترین ویژگی

به شما امکان می دهد در هر مقیاسی که می خواهید یک وب سایت کامل طراحی و توسعه دهید
کاربران پیشنهادی

کاربرانی که به سرعت به یک وب سایت فعال نیاز دارند
صادرات انواع پرونده ها

N / A
سطح مهارت

متوسط ​​اگر از یک موضوع استفاده می کنید
اگر می خواهید سایت را به صورت سفارشی طراحی یا کدگذاری کنید ، پیشرفته شوید
طرفداران

سازنده وب سایت کامل ، از طراحی تا انتشار تا مدیریت
کد را در زمان واقعی ایجاد می کند
امکان ایمن سازی دامنه شخصی خود
تقریباً توسط یک سوم کل وب سایت های موجود در اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد ، و این وب سایت را به عنوان یک بستر محبوب و قابل اعتماد با تعداد زیادی منبع آموزشی در دسترس قرار می دهد
کتابخانه ای با بیش از 10 هزار موضوع تم پیش ساخته ، که هر عنصر از آن قابل تغییر یا سفارشی سازی است
منفی ها

مبتنی بر مرورگر ، به این معنی که نمی توان از آن به صورت آفلاین استفاده کرد
برای عیب یابی طرح ها می تواند به برخی دانش های برنامه نویسی و قالب بندی نیاز داشته باشد
رابط کاربری به اندازه سایر برنامه ها بصری نیست
Bootstrap Studio
عکس صفحه رابط Bootstrap Studio
Bootstrap Studio به شما امکان انتخاب عناصر کشیدن و رها کردن و کدگذاری سفارشی را می دهد. تصویر از طریق Bootstrap Studio
Bootstrap Studio ویرایشگر دسک تاپ WYSIWYG از طرف Bootstrap است ، یک چارچوب جلویی متن باز و محبوب. این شامل یک منطقه بوم ، لیست اجزای در حال اجرا و یک پنجره برای نمایش / نوشتن کد است. این یک برنامه ایده آل برای طراحی و توسعه همزمان در چارچوب Bootstrap است که به شما امکان می دهد سایت خود را هنگام کار تست کنید.

حتی اگر توسعه وب در مجموعه مهارت های شما نباشد ، Bootstrap Studio روند طراحی وب را با عناصر کشیدن و رها کردن ، الگوهای قابل تنظیم و کتابخانه ای از اجزای سایت پیش ساخته ساده می کند. با این حال ، از آنجا که این زبان قالب بندی را در زمان واقعی می نویسد ، حرکت عناصر به اطراف همیشه به اندازه برخی از برنامه های دیگر بصری نیست.

در طولانی مدت ، نیاز به درک درستی از چگونگی توسعه front-end دارد ، حتی اگر فقط بکشید و رها کنید.

عکس صفحه از الگوهای طراحی وب Bootstrap Studio
Bootstrap Studio همچنین الگوهای قابل تنظیم را ارائه می دهد. تصویر از طریق Bootstrap Studio
قیمت

25 دلار برای برنامه با یک سال به روزرسانی
بهترین ویژگی

روند کشیدن و رها کردن ساده است
کاربران پیشنهادی

طراحان وب با دانش جلویی
صادرات انواع پرونده ها

فایل های HTML ، CSS و JS
سطح مهارت

مبتدی تا متوسط ​​، بسته به تخصص جلویی دارد
طرفداران

رابط کاربری ساده و بصری
طراحی بصری درک آسان توسعه جلویی را آسان می کند
همراه با سکوی میزبان Bootstrap Studio Sites و شامل دامنه های سفارشی است
فایلهای قالب بندی و اسکریپت نویسی را که بلافاصله به یک وب سایت منتقل می شوند ، ارائه می دهد
منفی ها

تعداد گزینه های تم کمتر از وردپرس است
برای عیب یابی طرح ها به برخی دانش های کدگذاری و قالب بندی نیاز دارد
برای پروژه های پیچیده طراحی وب ایده آل نیست
بهترین نرم افزار طراحی وب برای گرافیک های سفارشی

مدت هاست که نرم افزار طراحی گرافیک مبتنی بر Pixel استاندارد طلایی برای طراحی وب است. این برنامه ها به شما امکان می دهد عناصر صفحه را به صورت لایه هایی سازماندهی کرده و سپس توسط توسعه دهندگان جدا شده و پیاده سازی کنید. آنها همچنین قادر به کار با اطمینان بالاتر هستند ، از ابتدا ساخته شده اند. از آنجا که این برنامه ها علاوه بر طراحی وب برای بسیاری از پروژه های دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرند ، امکانات خلاقانه بی پایان هستند – اما کاربران باید زودتر بدانند که چه گرافیکی به صورت آنلاین کار نمی کند.

نکته منفی این است که این برنامه ها برای میزبانی یا انتشار وب سایت ها بسیار کم کار می کنند – این برنامه ها صرفاً برای ایجاد گرافیک و ایجاد دارایی هستند.

نرم افزار آدوبی فتوشاپ
Adobe Photoshop یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین نرم افزارهای طراحی وب در بازار است. در سال های اخیر بسیاری از برنامه ها برای رقابت به بازار آمده اند ، اما هنوز هم Photoshop معمولاً توسط طراحان وب برای ایجاد ماکت های چند لایه و دارایی های گرافیکی قابل صادرات مورد استفاده قرار می گیرد.

تصویری از رابط Adobe Photoshop که برای طراحی وب استفاده می شود
فتوشاپ یکی از قدیمی ترین و رایج ترین نرم افزارهای گرافیکی برای طراحی وب است. تصویر از طریق Adobe
جایی که فتوشاپ می درخشد تطبیق پذیری مطلق آن است: این یک قدرت است

erhouse برای همه ویرایش های گرافیکی. ویژگی های ظاهراً بی پایان آن به طراحان امکان می دهد بافتهای پیچیده ، سایه افکنده و جلوه های دیگری فراتر از سایر نرم افزارهای طراحی وب ایجاد کنند.

ویرایش و دستکاری تصویر نیز می تواند به طور غیر مخرب در همان سند انجام شود – بدون جابجایی بین چندین برنامه. علاوه بر این ، ابزار هنری دیجیتال آن ترسیم مفاهیم طرح اولیه را در برنامه نیز امکان پذیر می کند.

اما فتوشاپ ، همانطور که از نامش پیداست ، هرگز منحصراً برای طراحی وب طراحی نشده بود. همانطور که بسیاری از کاربردهای بالقوه آن راحت است ، آنها همچنین به یک منحنی شیب دار یادگیری و برخی از راه حلهای ضروری کمک می کنند (به ویژه در مورد جداسازی و صادرات عناصر). علاوه بر این شکایات ، فتوشاپ همچنان به عنوان گزینه ایمن برای طیف وسیعی از ابزارها و حضور مداوم در صنعت طراحی ، باقی مانده است.

قیمت

20.99 دلار در ماه برای مجوز فردی
ماهیانه 50.99 دلار برای دسترسی کامل به مجموعه خلاق
بهترین ویژگی

قابلیت گرافیک پیچیده و ویرایش دقیق
کاربران پیشنهادی

اختصاصی طراحان گرافیک و وب
صادر کردن نوع پرونده

PSD ، PDF ، JPG ، PNG ، GIF ، TIFF و SVG
سطح مهارت

متوسط ​​تا پیشرفته
طرفداران

محبوبیت آن به معنای منابع بی پایان یادگیری و پشتیبانی جامعه است
قابلیت سطح بالایی از جزئیات گرافیکی را دارد
بسیاری از ویژگی ها و کاربردهای فراتر از طراحی وب را ارائه می دهد ، اگر شما خارج از پروژه های طراحی وب نیز کار می کنید ، آن را به یک سرمایه گذاری ارزشمند تبدیل می کند
هزینه اشتراک کمی بیشتر شما را به مجموعه نرم افزارهای خلاقانه یکپارچه Adobe Creative Suite می رساند
منفی ها

فقط رستر دارایی های برداری باید در یک برنامه اختصاصی بردار مانند Adobe Illustrator ساخته شوند
منحنی یادگیری تند
ابزارها به طور خاص برای طراحی وب تهیه نمی شوند
در پرونده های بزرگ کاری نتیجه می شود ، بنابراین گاهی اوقات به دلیل پیچیدگی اسناد ، مشکلات مربوط به عملکرد را نادیده می گیرد به یک کامپیوتر سریع نیاز دارید
طراح میل
اگرچه Affinity Photo معادل فتوشاپ است ، اما ما باید آن را به عنوان مفیدترین گزینه Serif برای پروژه های طراحی وب به Affinity Designer بدهیم. قرعه کشی اصلی به قیمت کاهش می یابد. کاربران برخلاف مدل اشتراکی Adobe ، که می تواند در دراز مدت صدها تا هزار دلار برای شما کار کند ، برای مجوز به نرم افزار و به روزرسانی های آینده یک بار هزینه 50 دلار پرداخت می کنند.

عکس صفحه از یک طراحی وب ساخته شده در Affinity Designer
Affinity Designer در چهارراه بین شطرنجی و ویرایش بردار برای طراحی وب قرار دارد. تصویر از طریق Udemy
فراتر از قیمت دلهره آور ، Affinity Designer به شما این امکان را می دهد تا فضای کار را بین گرافیک برداری و شطرنجی تغییر دهید. این بدان معنی است که شما می توانید عکس ها را ویرایش کرده و نمادهای مقیاس پذیر را در همان سند ایجاد کنید. گرچه مشابه محصولات Adobe است ، Affinity Designer فاقد بسیاری از ابزارهای ظریف تر است که Adobe دهه ها صرف ساخت آن کرده است ، از جمله بسیاری از کتابخانه های جلوه های آن. از طرف مثبت ، ویژگی های کمتر به این معنی است که استفاده از آن آسان تر است.

قیمت

49.99 دلار با استفاده آزمایشی رایگان
بهترین ویژگی

قیمت پایین
پشتیبانی از بردار و پشتیبانی شطرنجی
کاربران پیشنهادی

تصویرگران و طراحان گرافیک
صادرات نوع پرونده

PSD ، PDF ، JPG ، PNG ، GIF ، TIFF و SVG
سطح مهارت

حد واسط
طرفداران

رشد سریع جامعه برای پشتیبانی و منابع
امکان جابجایی و ترکیب گرافیک های برداری و رستری
منفی ها

Affinity شامل نرم افزار همراه یکپارچه مانند Adobe’s Creative Suite نیست
چندین فیلتر ، جلوه و ابزار رایج در Adobe در دسترس نیستند
GIMP
GIMP یک گزینه رایگان و منبع باز برای فتوشاپ است. (منبع باز به این معنی است که این نرم افزار توسط جامعه ای از توسعه دهندگان داوطلب نگهداری و به روز می شود ، برخلاف منابع عظیم ، پول و مدیریت پروژه شرکتی مانند Adobe یا Serif.) در نتیجه ، ویژگی های آن بسیار کمتر از فتوشاپ است – کمبود چندین فیلتر ، جلوه و ابزار ویرایش غیر مخرب – نیازی به گفتن نیست که به روزرسانی های پراکنده هستند. برخی از این موارد عدم وجود را می توان با افزونه های شخص ثالث وصله کرد (که شما را ملزم به یافتن و بارگیری نرم افزار اضافی می کند) ، اما برخی دیگر بدون نیاز به کار کافی است.

عکس صفحه نمایش از آثار هنری در رابط کاربری GIMP
اگرچه فاقد بسیاری از ابزارهای سایر نرم افزارهای گرافیکی است ، اما GIMP از یک اسلایدر حسود قبل و بعد برخوردار است. تصویر از طریق GIMP
علیرغم این ناراحتی ها ، GIMP کاملاً قادر به طراحی وب حرفه ای است ، حتی اگر ممکن است به فداکاری بیشتری نیز نیاز داشته باشد. همچنین این یک برنامه شروع کننده عالی برای طراحان مبتدی یا معمولی است که به دنبال یادگیری اصول نرم افزار طراحی گرافیک هستند. در پایان روز ، GIMP بهترین نرم افزار برای دستیابی به نتایج فتوشاپ مانند با سرمایه گذاری زمان به جای پول است.

قیمت

رایگان
بهترین ویژگی

راه حل منبع باز برای نرم افزار گران قیمت طراحی گرافیک
کاربران پیشنهادی

دانشجویان یا طراحان تازه کار حاضرند وقت خود را به یادگیری اختصاص دهند
طراحانی مشتاق که نمی توانند هزینه زیادی کنند
صادرات انواع پرونده ها

PSD ، PDF ، JPG ، PNG ، GIF ، TIFF و SVG
سطح مهارت

حد واسط
طرفداران

تعداد قابل توجه ویژگی ها برای یک نرم افزار رایگان
ساخته شده توسط یک روحیه داوطلب ، DIY توسط یک جامعه توسعه دهنده و غیر شرکتی مفید
منفی ها

مانند Adobe’s Creative Suite شامل کتابخانه ای از نرم افزار نیست
رنگ RGB

فقط s ، که مفید بودن آن را برای طراحانی که هم در فضای دیجیتال و هم در فضای غیر دیجیتال کار می کنند محدود می کند
رابط کاربری بصری کمتری نسبت به نرم افزار گران قیمت طراحی وب دارد
ویرایش غیر مخرب همیشه در دسترس نیست
بهترین نرم افزار طراحی وب برای رابط های کاربری (UI)

در حالی که برنامه های عکس و گرافیک مفید هستند ، اما سخت است که با نرم افزار طراحی وب که به طور خاص برای طراحی وب و برنامه طراحی شده است رقابت کنید. اگرچه بیشتر آنها برای نمونه سازی از تجربه های کاربر ساخته شده اند ، اما تمرکز طراحی دیجیتال و رابط های ساده آنها صنعت را متزلزل کرده است. موارد زیر بهترین نرم افزارهای جدید است که باعث بالا رفتن سطح برای همه موارد دیگر می شود.

طرح
Sketch یک برنامه طراحی دیجیتال است که برای تمسخر سریع صفحه های رابط کاربر ساخته شده است. این برنامه به عنوان یکی از رقبای برجسته فتوشاپ در جبهه طراحی وب ظاهر شده است ، با این مزیت که یک برنامه سبک وزن با اندازه پرونده کمتر از بیشتر برنامه های شطرنجی است. و از آنجا که Sketch تنها بر روی طراحی دیجیتال تمرکز دارد ، هیچ شکی باقی نمی گذارد که هر آنچه را که می سازید به راحتی به زبان قالب بندی وب ترجمه می شود. حتی ویژگی ای دارد که ویژگی های CSS را مستقیماً از گرافیک ایجاد شده خارج می کند.

عکس صفحه رابط Sketch
Sketch برای طراحی دیجیتال ساخته شده است ، چه در فضای وب و چه در فضای تلفن همراه. تصویر از طریق طرح
از طرف دیگر ، Sketch برای کنترل بافت ها و جلوه های پیچیده فتوشاپ ساخته نشده است. همچنین کاملاً مبتنی بر بردار است – همچنان تصاویر شطرنجی مانند عکس را نشان می دهد ، اما ایجاد یا ویرایش آن گرافیک باید در یک ویرایشگر شطرنجی جداگانه انجام شود. علیرغم این ، سهولت استفاده و تمرکز بر روی وب دوستانه ، بیش از تعداد کمی از طراحان وب است که برای همیشه از فتوشاپ سوگند یاد می کنند.

عکس صفحه از یک طراحی وب در رابط Sketch
Sketch به عنوان یکی از محبوب ترین رقبای فتوشاپ برای طراحی وب ظاهر شده است. تصویر از طریق طرح
قیمت

99 دلار پرداخت یک بار برای مجوز شخصی
ماهیانه 9 دلار برای مجوز تیم
بهترین ویژگی

تمرکز بر طراحی دیجیتال با ابزار کمتری برای یادگیری نسبت به برنامه های گرافیکی است
کاربران پیشنهادی

منحصراً طراحان دیجیتال که دارای Mac هستند
بستر، زمینه

PDF ، EPS ، SVG ، PNG ، JPG و TIFF
سطح مهارت

مبتدی
طرفداران

به طور خاص برای طراحی وب ساخته شده است. هر ویژگی باعث ساده سازی ماکت های صادراتی به دارایی های قابل استفاده می شود
اندازه پرونده کمتر از اکثر برنامه های طراحی گرافیک است
رابط کشیدن و رها کردن
منفی ها

فقط مک برای ویندوز یا Linux در دسترس نیست
فقط بردار ؛ گرافیک شطرنجی باید در یک برنامه جداگانه ایجاد و ویرایش شود
نمی توان بافت ها یا جلوه های پیچیده ای ایجاد کرد
فیگما
Figma یک نرم افزار طراحی رابط کاربر مبتنی بر مرورگر است که از اکثر جهات (از جمله ظاهر رابط های آنها) با Sketch شبیه است. اما یکی از مزایای مرورگر بودن این است که تغییرات همیشه زنده هستند و طراحی ها به طور خودکار در هر رایانه به روز می شوند. به همین دلیل ، Figma در همکاری تیم های زنده بسیار عالی است ، در حالی که Sketch از کاربران می خواهد نسخه های به روز شده دستی را به اشتراک بگذارند.

یک گیف متحرک که همکاری زنده را در رابط Figma نشان می دهد
فیگما به چندین کاربر امکان می دهد تا روی یک سند نظر مستقیم داشته و همکاری کنند. تصویر از طریق Figma
Figma همچنین دارای ابزارهای برداری بهتری از Sketch است ، اگرچه برای کارهای هنری پیچیده تر ، شما هنوز هم به یک برنامه برداری ویژه مانند Adobe Illustrator احتیاج دارید. نکته منفی کار در مرورگر این است که اگر خود را در اتصال اینترنت ضعیف گیر کنید ، گردش کار شما متضرر می شود.

قیمت

نسخه رایگان – محدود
12 دلار در هر ویرایشگر / ماه – نسخه حرفه ای
45 دلار در هر ویرایشگر / ماه – نسخه سازمانی
بهترین ویژگی

همکاری زنده به چندین نفر امکان ویرایش یا اظهارنظر درباره یک طرح را می دهد
کاربران پیشنهادی

تیمی از طراحان دیجیتال
بستر، زمینه

PDF ، SVG ، PNG و JPG
سطح مهارت

مبتدی
طرفداران

ابزار همکاری برتر
ابزار بردار برتر
رابط کشیدن و رها کردن
منفی ها

نیاز به اتصال به اینترنت در همه زمانها دارد
انواع پرونده صادراتی کمتری دارد ، اما فایلهای Sketch را وارد می کند
فقط بردار ؛ گرافیک شطرنجی باید در یک برنامه جداگانه ایجاد و ویرایش شود
نمی توان بافت ها یا جلوه های پیچیده ای ایجاد کرد
Invision Studio
Invision Studio برنامه دسک تاپ از رهبران نمونه سازی Invision است. پایه و اساس آنها در تکرار سریع است ، به طراحان اجازه می دهد نمونه های واقعی تعاملی را بر خلاف ماکت های استاتیک ایجاد کنند. این به طراحان این انعطاف پذیری را می دهد تا قبل از اجرای بهبودهای داده محور در نسخه نهایی ، سریع تعاملات و پاسخگویی را آزمایش کنند.

یک گیف متحرک که نحوه برقراری ارتباط بین صفحات را در Invision Studio نشان می دهد
Invision Studio به طراحان اجازه می دهد تا جریان کاربر را به نمونه اولیه بسازند. تصویر از طریق Invision
Invision Studio که اخیراً در سال 2019 منتشر شده است ، عملکرد مشابهی را با Sketch و Figma به اشتراک می گذارد. تفاوت اصلی این است که Invision بسیار بیشتر در ساخت انیمیشن ها و ریز تعاملات در نمونه های اولیه طراحی وب متمرکز است.

حتی اگر در حال حاضر پیش بینی استفاده از انیمیشن را ندارید ، اگر بخواهید مسیری بیشتر را طی کنید تا یک برنامه تعاملی خیره کننده به مشتری ارائه دهید ، این برنامه می تواند یک سرمایه گذاری ارزشمند باشد. و با توجه به اینکه این نرم افزار برای حداکثر 10 کاربر کاملاً رایگان است ، سرمایه گذاری چندانی ندارد

به هر حال در کنار شماست.

یک گیف متحرک که نشان می دهد چگونه تعامل را می توان در نمونه های اولیه Invision قرار داد
Invision Studio همچنین به طراحان اجازه می دهد تا نمونه های اولیه تعاملی طراحی وب را ایجاد کنند. تصویر از طریق Invision
قیمت

حداکثر برای 10 کاربر ، ماهیانه 7.95 دلار با حداکثر 15 کاربر
بهترین ویژگی

تولید نمونه های اولیه تعاملی برای آزمایش و تکرار سریع
کاربران پیشنهادی

طراحان دیجیتال در یک مهلت سریع کار می کنند
صادرات انواع پرونده ها

تصاویر PDF و صفحه نمایش
سطح مهارت

حد واسط
طرفداران

نمونه های تعاملی را برای شبیه سازی صفحات وب تمام شده ایجاد می کند
رابط کشیدن و رها کردن
ویژگی های چشمگیر برای یک نرم افزار طراحی رایگان
منفی ها

انواع پرونده صادرات محدود
فقط بردار ؛ گرافیک شطرنجی باید در یک برنامه جداگانه ایجاد و ویرایش شود
نمی توان بافت ها یا جلوه های پیچیده ای ایجاد کرد
قدرت نرم افزار طراحی وب

طراحی وب عالی در نهایت به اصول و اصول طراحی برمی گردد – که می توان گفت تخصص طراح است. اما بهترین نرم افزار طراحی وب اجرای این اصول را آسان تر می کند و گرافیک های قابل استفاده ای را برای شما فراهم می کند که می توانید آنها را به یک وب سایت فعال ترجمه کنید.

مطمئناً ، مانند هر ابزاری ، نرم افزار طراحی وب نیز به همان خوبی کاربر خود است. مهم نیست که از چه نرم افزاری استفاده می کنید ، بهترین راه برای برجسته شدن طراحی وب سایت شما ارتباط با یک طراح وب حرفه ای است.

https://99designs.com/blog/web-digital/best-web-design-software/

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.