نحوه ساخت ایموجی های سفارشی

نحوه ساخت ایموجی های سفارشی

در روزهای اولیه پیام رسان فوری ، ایموجی ها (که شکلک ها و شکلک ها نیز نامیده می شوند) احتمالاً شبیه یک مد آنلاین احمقانه به نظر می رسید. در حال حاضر ایموجی های سفارشی در زندگی روزمره رایج است ، همه از افراد تجاری تا بچه های مدرسه به طور مرتب خود را با چهره های جعلی و کارتونی نشان می دهند. آنها را دوست داشته باشید یا از آنها متنفر باشید ، ایموجی ها اینجا هستند تا بمانند ، بنابراین ایده خوبی است که یاد بگیرید چگونه خودتان یک ایموجی بسازید.

 

محبوبیت آنها تا حدودی ناشی از کاربردی بودن ایموجی ها است – بیان احساسات بر روی متن دشوار است و ایموجی ها راه حل سرگرم کننده و مختصر ارائه می دهند. وقتی آنها به خوبی طراحی شوند ، تجزیه و تحلیل آنها بسیار ساده تر از سایر اختصارات اینترنتی است (مانند LOL ، که اگرچه اکنون رایج است ، بستگی به این دارد که خواننده از قبل منظور آنها را می داند).

همچنین بسیاری از موارد برای انتخاب وجود دارد که افراد نسبت به تعداد کمی از ایموجی های خود احساس مالکیت می کنند-در دوستی های نزدیک ، غیر معمول نیست که یک مجموعه ایموجی خاص را با شخص خاصی شناسایی کنیم. همه اینها یک فرصت مفید برای تولیدکنندگان محتوا ایجاد می کند: هنگامی که ایموجی های سفارشی مرتبط با آنها ارائه شود ، جامعه شما با محتوای شما در سطح عمیق تری ارتباط برقرار می کند.

در حالی که شکلک ها ممکن است از نظر طراحی پیچیده به نظر نرسند ، سادگی دقیقاً همان چیزی است که می تواند طراحی ایموجی های سفارشی را به چالش بکشد. ایموجی ها باید گویا ، منحصر به فرد ، ساده و به یاد ماندنی باشند و همه آنها در اندازه کوچک باشند. حتی طراحان باتجربه نیز می توانند آنها را ترسناک از کار درآورند. به همین دلیل ، ما این راهنما را در مورد چگونگی ساخت ایموجی سفارشی خود تنظیم کرده ایم.

الزامات طراحی ایموجی

اگرچه تقریباً هر تصویری می تواند یک ایموجی شود (و گاهی اوقات یک تصویر بی کیفیت بخشی از شوخی است) ، بدست آوردن بهترین نتیجه ممکن به این معنی است که ابتدا درک کنید که تحت چه محدودیت هایی کار می کنید. برای این منظور ، بیایید برخی از الزامات فنی برای طراحی ایموجی را مرور کنیم. به خاطر داشته باشید که این موارد کلی هستند و همیشه باید الزامات پلتفرم خاصی را که قصد دارید ایموجی های سفارشی خود را برای آن طراحی کنید بررسی کنید.

 

نرم افزار مورد نیاز
برنامه های ایموجی ساز
ساده ترین راه ایجاد ایموجی استفاده از قالب های قالب ایموجی مانند Bitmoji برای Android یا Moji Maker برای iOS است. اینها به شما امکان می دهد با مخلوط کردن ویژگی های پیش ساخته مانند مو ، چشم ، لباس و غیره شخصیت های emoji نیمه سفارشی طراحی کنید.

نرم افزار طراحی گرافیک
برای لمس حرفه ای تر یا ایجاد یک ایموجی واقعاً سفارشی از ابتدا ، به نرم افزار طراحی گرافیکی نیاز دارید. در این مقاله ، ما به طور خاص در Photoshop به دنبال ایموجی مبتنی بر عکس و Illustrator برای ایموجی سبک کارتونی اصلی هستیم.

فرمت فایل
PNG به منظور استفاده از زمینه های شفاف توصیه می شود. علاوه بر این ، هنگام طراحی برای مشتری ، بسته به اینکه از چه برنامه ای برای ایجاد پرونده ها استفاده کرده اید ، باید فایل های منبع مانند PSD یا AI را تحویل دهید.

اندازه و ابعاد
128 در 128 پیکسل توصیه می شود ، اگرچه اندازه واقعی می تواند در هر سیستم عامل متفاوت باشد. اغلب ، یک ایموجی در ابعاد 32 در 32 پیکسل ظاهر می شود ، اما هدف گذاری برای اندازه بزرگتر ، تراکم پیکسل بیشتری را تضمین می کند و تصویر را واضح نگه می دارد. مهمترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که ایموجی ها باید دارای نسبت تصویر مربع 1: 1 باشند.

ساخت ایموجی سفارشی از یک تصویر موجود

برای ساخت ایموجی از یک تصویر موجود ، ابتدا باید تصویری را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. اگر در حال ساخت یک ایموجی برای سرگرمی هستید ، این می تواند تقریباً هر تصویر دیجیتالی باشد ، از جمله عکس های دوربین خود شما.

اگر در حال ساخت یک ایموجی برای یک نام تجاری یا شرکت تجاری هستید ، باید در نظر بگیرید که آیا تصویری که استفاده می کنید می تواند برای این منظور دارای مجوز باشد یا خیر. تصاویر میم به طور خاص تمایل به ایجاد ایموجی های محبوب دارند. اگرچه اینها به طور گسترده توزیع می شوند و به نظر می رسد تحت مالکیت عمومی قرار می گیرند ، اما بهتر است در مورد مجوز تصویر ، مارک ها آن را ایمن بازی کنند.

https://99designs.com/blog/design-tutorials/custom-emojis/

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.