نحوه متحرک سازی لوگو در 7 مرحله

نحوه متحرک سازی لوگو در 7 مرحله

 

انیمیشن های لوگو این روزها به طور فزاینده ای متداول شده است. بین تلفن های هوشمند و پیشرفت عمومی فناوری اینترنت ، در حال حاضر لوگوها بیشتر در فضاهای دیجیتالی روبرو می شوند و این راه را برای جلوه های بصری مانند انیمیشن باز می کند که با محصولات فیزیکی امکان پذیر نیست. البته ، افزایش محبوبیت انیمیشن لوگو به این معنی است که مارک های بیشتری برای رقابت در رقابت به آن نیاز خواهند داشت. بنابراین یادگیری نحوه متحرک سازی یک لوگو می تواند یک مهارت ارزشمند برای بالا بردن لوگوی شما باشد.

تصویر نشان می دهد که یک شخصیت در کنار لوگوی Adobe After Effects متحرک می شود

این روزها حتی برای مبتدیان امکان ایجاد انیمیشن لوگو وجود دارد و ما قصد داریم نحوه انجام آن را به شما نشان دهیم. طراحی شده توسط OrangeCrush
در عین حال ، نرم افزارهای انیمیشن نیز به منظور حمایت از این پایگاه رو به رشد کاربران ، همه گیر ، ساده و بصری تر شده است. بنابراین صرف نظر از اینکه چگونه انیمیشن لوگو از نظر فنی و دلهره آور به نظر می رسد ، حتی مبتدیان اکنون قدرت خلق انیمیشن های ساده اما م haveثر را دارند.

به همین منظور ، من قصد دارم اصول اولیه انیمیشن لوگو را از ابتدا تا انتها به شما معرفی کنم. به عنوان مثال ، من با یک لوگو که برای وبلاگ شخصی خود ساخته ام کار می کند: حالت داستان. در حالی که در این آموزش از Adobe After Effects استفاده می کنیم ، اکثر نرم افزارهای انیمیشن دارای عملکردهای مشابهی هستند و اصول نحوه عملکرد نرم افزار در هر برنامه ای اعمال می شود ، اگرچه نام ها و گزینه های منو خاص ممکن است متفاوت باشد.

 

نحوه متحرک سازی لوگو با افتر افکت در 7 مرحله

فایل لوگو را آماده کنید
لوگو را به After Effects وارد کنید
ترکیب را تنظیم کنید
متحرک سازی با فریم های کلیدی
با لایه های شکل متحرک کنید
زمان انیمیشن خود را تنظیم کنید
لوگوی متحرک خود را صادر کنید

مرحله 1: فایل لوگو را آماده کنید
ما در واقع آموزش متحرک سازی لوگو خود را در Adobe Illustrator (یا نرم افزار معادل طراحی لوگو که متعلق به شماست) آغاز می کنیم. این برای اطمینان از اینکه فایل لوگوی ما برای انیمیشن تنظیم شده است ، است.

اگرچه خود نرم افزار انیمیشن مبتنی بر شطرنج است ، فایلهای منبع آرم باید در قالب بردار باشند. این اجازه می دهد تا آنها را بدون از بین بردن کیفیت تصویر تغییر دهید (به عنوان مثال ، افزایش آرم شطرنجی باعث پیکسل شدن می شود) ، و این بعداً هنگام کار با لایه های شکل مفید خواهد بود.

https://99designs.com/blog/logo-branding/how-to-animate-a-logo/

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.